کد خبر : 3757
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۳

آزادی کامل مطبوعات در چارچوب قانون و رفع محدودیت ها از شعارهای مهم دولت است

آزادی کامل مطبوعات در چارچوب قانون و رفع محدودیت ها از شعارهای مهم دولت است

ایشان اضافه کرد: برای ورودی شهر سرابله و حذف نقاط حادثه خیز این مسیر بالغ بر  ۲۵ میلیارد  ریال  اختصاص یافته است  و در حال حاضر  عملیات اجرایی آن در حال انجام است و انجام پروژه ورودی و تقاطع غیرهمسطح شهر سرابله با اعتباری بالغ بر ۵۷ میلیارد ریال نهایی شده و در روزهای آینده

ایشان اضافه کرد: برای ورودی شهر سرابله و حذف نقاط حادثه خیز این مسیر بالغ بر  ۲۵ میلیارد  ریال  اختصاص یافته است  و در حال حاضر  عملیات اجرایی آن در حال انجام است و انجام پروژه ورودی و تقاطع غیرهمسطح شهر سرابله با اعتباری بالغ بر ۵۷ میلیارد ریال نهایی شده و در روزهای آینده عملیات اجرای این طرح شروع می شود.
نماینده عالی دولت  در شهرستان چرداول گفت:  بالغ بر سه هزار میلیارد  ریال در حوزه های مختلف و  در طول دولت تدبیر و امید در شهرستان چرداول هزینه شده  است و اعتبارات ملی در در این شهرستان افزایش زیادی داشته است و اعتبارات تملک دارایی امسال ۳۶۰ میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل تغییری نکرده است.
دکتر یگانه گفت: ارتقاء هلیلان به شهرستان و آسمان آباد به بخش در دست اقدام است و در دولت تدبیر و امید به ۴۶ روستا و ۲ شهر این شهرستان گازرسانی شده است  که برای این موضوع اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال هزینه شده و در زمینه روشنایی معابر و اصلاح شبکه برق بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه و به ۷۳ روستا و پنج شهر این شهرستان ارائه خدمات صورت گرفت.
فرماندار چرداول بیان کرد:  اعتبارات دهیاری های شهرستان چرداول در دولت تدبیر و امید با افزایش چهار برابری مواجه بوده است،  بطوری که در سال ۹۶ و ۹۷ مبلغ ۶۷ میلیارد ریال اعتبار به آنها تخصیص یافته است، و در مجموع در حوزه های مختلف در شهرستان چرداول سه هزار و ۲۸۰ میلیارد ریال تسهیلات با اشتغالزایی ۹۶۳ نفر انجام شده است.
این مسئول خاطر نشان ساخت:: آبرسانی به روستاها و عشایر شهرستان چرداول ، ایجاد مجتمع آبرسانی شله کش۵۰ میلیارد ریال؛ مجتمع آبرسانی دراشکفت ۱۰ میلیارد ریال؛ مجتمع آبرسانی گلدره هشت میلیارد ریال؛ شبکه آب شباب ۳۰ میلیارد ریال و فاضلاب شباب با مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال؛ مجتمع داجیوند ۲۰ میلیارد ریال و چاه آب عشایری تورم سه و ۶۰ میلیارد ریال و چاه آب کل کل و بابامرادی و صیدنظری علیا چهار میلیارد ریال انجام شده است و  یا در حال اجرا است.
دکتر مراد یگانه فرماندار چرداول اظهار داشت: شروع ساخت سد چناره ،  اولویت مهم وزارت نیرو است  و ساخت این طرح در آینده ای نزدیک شروع می شود.
فرماندار چرداول در خصوص  زلزله اخیر در شهر سرابله افزود: بر اساس نظریه مکتوب کارشناسان زلزله شناسی هیچ خطری شهر سرابله را تهدید نمی کند.
این مسئول خاطر نشان ساخت: در حوزه بهداشت و درمان، مراکز بهداشتی درمانی و جامع سلامت سرابله ، صید نظری ، پیازآباد ، کهره و مرکز بهورزی سرابله و خانه های بهداشت به تعداد ۱۲ مورد با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال در دولت تدبیر و امید احداث شده است.
دکتر یگانه تاکید کرد: در دولت تدبیر و امید ۳۰۰ واحد مسکن محرومین با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال برای افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی احداث شده و احداث ۶ پروژه بزرگ ورزشی در شهرستان به سرانجام رسیده و در حوزه ورزش شهرستان بالغ بر ۱۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال فعالیت انجام گرفته است و با بهره برداری از پروژه های ورزشی سرانه فضای ورزشی شهرستان به استاندارد استانی ۸۰ سانتی مترمربع به ازای هر نفر می رسد.
یگانه فرماندار چرداول بیان کرد: در حوزه آب و فاضلاب شهری، احداث تصفیه خانه و شبکه فاضلاب سرابله، احداث مخزن آب شرب شهر آسمان آباد و توسعه شبکه آبرسانی شهرهای سرابله، آسمان آباد و توحید و نصب سیستم تله متری در شهر سرابله و محصور سازی محوطه تاسیسات آب شهری بالغ بر ۲۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
وی تاکید کرد: دولت توجه ویژه ای به حوزه کشاورزی شهرستان داشته است  به طوری که در این مدت تعداد ۳۹ کانال و ۱۱جاده بین مزارع با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال و ایستگاه پمپاژ کهره داجیوند با اعتباری بالغ بر ۸۵۰ میلیارد ریال و شبکه آبیاری تحت فشار حدود ۵۵۰ هکتار با مبلغ ۵۴ میلیارد ریال یعنی در مجموع ۵۹۲ میلیارد ریال انجام شده است.
فرماندار چرداول با اشاره به فضاهای آموزشی در دولت تدبیر و امید گفت: تعداد ۲۵ فضای آموزشی در مقاطع ابتدایی و راهنمایی ، متوسطه و فنی و حرفه ای با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان هزینه  شده است  ودر ۳۳ روستای شهرستان،  اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال برای  طرح هادی اجرا شده است.
دکتر یگانه فرماندار چرداول با اشاره به نقش بزرگ رسانه ها و خبرنگاران گفت: پویایی رسانه ها وابسته به جذب و جلب اعتماد عمومی مردم است و واقعیت گویی و صداقت از جانب خبرنگاران باعث پویایی آنها خواهد شد و آزادی کامل مطبوعات و رسانه ها در چارچوب قانون و رفع محدودیت ها از شعار مهم دولت است که محقق شده است و به آن نیز عمل کرده است .
در پایان از جناب آقای دکتر آیت قیصر بیگی؛ مدیرکل محترم روابط عمومی استانداری ایلام به خاطر تعامل مثبت و ارزنده ی ایشان با اصحاب رسانه و تلاش های وافر ایشان در تمامی حوزه ها تقدیر و تشکر به عمل می آوریم./سودابه خانی

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.