کد خبر : 19042
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۴

مزایده عمومی فروش املاک مازادبانک صادرات ایران مدیریت شعب استان ایلام به شماره ۹۸/۱ نوبت اول

مزایده عمومی فروش املاک مازادبانک صادرات ایران مدیریت شعب استان ایلام  به شماره ۹۸/۱  نوبت اول

بانک صادرات ایران– استان ایلام در نظر دارد تعدادی از املاک مازاد و تملیکی خود را از طریق مزایده ۹۸/۱ به فروش برساند. متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت اسناد مزایده ، مطالعه مدارک و بازدید از املاک موردنظر خود ، همه روزه بغیر از ایام تعطیل از تاریخ انتشار آگهی ۹۸/۰۳/۱۲ (۱۵ روز)

بانک صادرات ایران– استان ایلام در نظر دارد تعدادی از املاک مازاد و تملیکی خود را از طریق مزایده ۹۸/۱ به فروش برساند. متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت اسناد مزایده ، مطالعه مدارک و بازدید از املاک موردنظر خود ، همه روزه بغیر از ایام تعطیل از تاریخ انتشار آگهی ۹۸/۰۳/۱۲ (۱۵ روز) از ساعت ۰۸:۰۰ صبح لغایت ۱۶:۰۰ به دوایر تدارکات و ساختمان مدیریت شعب استان ایلام به آدرس چهار راه سعدی کوچه شمشاد و شماره تلفن‌های ۳۳۳۳۰۱۷۱ و ۳۳۳۳۳۰۹۷ مراجعه و یا تماس حاصل نمایند و پاکت‌های حاوی پیشنهادات خرید خود را تا قبل از ساعت ۱۶:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۹۸/۰۳/۲۶ به دوایر ساختمان این مدیریت تسلیم و رسید اخذ نمایند.جلسه بازگشایی پاکات پیشنهادات خرید شرکت کنندگان در روزدوشنبه مورخ ۹۸/۰۳/۲۷ رأس ساعت ۱۰:۰۰ صبح در ساختمان بانک صادرات واقع در چهار راه سعدی کوچه شمشاد طبقه سوم حوزه مدیریت با حضور مسئولین ذیربط مفتوح و قرائت خواهد شد.حضور شرکت کنندگان در مزایده در جلسه بازگشایی اختیاری و منوط به ارائه رسید تسلیم پاکات به بانک می‌باشد.

توضیحات و شرایط:

۱- میزان مبلغ سپرده تودیعی جهت شرکت در مزایده مربوط به هر ملک ، می‌بایست به حساب شماره ۰۱۰۲۵۰۴۵۱۱۰۰۶ به نام دایره تدارکات وساختمان بانک نزد شعبه سعدیکد ۳۴۴۲واریز شود.ضمناً جهت خرید پاکات مزایده و دریافت اسناد و اوراق مزایده ، ارائه فیش واریزی به مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ ریال به حساب یادشده الزامی است.

۲- مطالعه مدارک و سوابق املاک و بازدید از آنها ، قبل از شرکت در مزایده برای تمامی شرکت کنندگان در مزایده ضروری است.

۳- بانک در رد و یا قبول یک یا تمامی پیشنهادات خرید مختار است.

۴- کلیه املاک با وضع موجود به فروش می‌رسند

۵- مسئولیت تخلیه و کلیه هزینه‌های متعلقه مربوط به املاک دارای متصرف به عهده خریدار می‌باشد.

 

کلیه املاک عرضه شده با هر یک از شرایط پرداخت ذیل به فروش می‌رسد

 

 

۱ : در شرایط مساوی بودن قیمت های پیشنهادی ، اولویت صرفاً با پیشنهاد “نقدی” است.

۲ : در شرایط کمتر بودن قیمت پیشنهادی ” نقدی” از شرایط پرداخت به صورت “نقد و اقساط” ، در صورتیکه مبلغ پیشنهاد “نقد و اقساط” بیش از ۱۰% از مبلغ پیشنهاد ” نقدی” به نسبت قیمت پایه ، بالاتر باشد پیشنهاد ” نقد و اقساط” به عنوان برنده خواهد بود.

۳ : در شرایط مساوی بودن قیمت های پیشنهادی “نقد و اقساط” ، اولویت با درصد “حصه نقدی” بیشتر و مدت زمان پرداخت اقساط کمتر با سود بانکی مصوب می‌باشد

 

لیست املاک مازاد و تملیکی بانک صادرات مدیریت شعب استان ایلام مزایده ۹۸/۱ 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.