تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : سیدداود سجادی
حوزه : استان ها
شماره : 48214
تاریخ : ۵ آبان, ۱۳۹۹ :: ۸:۲۷
۷۷۷ منزل مسکونی برای محرومان ایلام احداث و تعمیر می شد ایلام - مدیرکل کمیته امداد ایلام گفت: تعمیر و بهسازی یا احداث ۷۷۷ واحد مسکونی محرومان این استان در دستور کار قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد استان ایلام، قنبر موسی نژاد اظهار داشت: از این میزان منزل مسکونی تعداد ۲۸۰ واحد احداث و تحویل مددجویان فاقدخانه شد.

وی افزود: برای ساخت این تعداد واحد مسکونی بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

موسی نژاد یادآور شد: هم اکنون نیز ۶۷ واحد مسکونی برای مددجویان در حال ساخت است و برای ساخت این تعداد واحد مسکونی نیز ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

وی اضافه کرد: در کنار احداث منازل نوساز، بهسازی واحدهای مسکونی مددجویان به عنوان یکی دیگر از خدمات این نهاد در حوزه مسکن در دستور کار کمیته امداد استان قرار دارد.

وی گفت: حدود ۴۳۰ مورد بهسازی مسکن برای مددجویان امداد استان انجام گرفت که در این راستا نیز سه میلیارد و ۸۶۰ میلیون ریال هزینه شد.

وی با عنوان اینکه توانمندسازی خانواده‌های مددجو یکی از مهم‌ترین برنامه‌های امداد این استان است، تاکید کرد: ساخت مسکن یکی از مهم‌ترین محورهای امداد برای خانواده‌های مددجو و در عین حال گران‌ترین خدمت امداد به نیازمندان به حساب می‌آید.

موسی نژاد یادآور شد: احداث یا تعمیر واحدهای مسکونی مددجویان با مشارکت این نهاد، خیرین و سپاه استان در مناطق محروم ساخته و تحویل این خانواده‌ها می شود./ایرنا

                                           

© 2021 تمام حقوق این سایت برای ندای زاگرس محفوظ می باشد.